Logistika

Logistika

UAB “Krinona” gali didžiuotis įgyvendinusi vieną svarbiausių bendrovės uždavinių – sukūrė modernų ir našų logistikos centrą Kaune, Lietuvoje. Erdvus ir modernus logistikos centras sudaro daugiau nei 8000m2 ploto prekių sandėliavimui.

Mūsų partneriams suteikiama išskirtinė galimybė prekes gauti ne tik iš vietinio sandėlio, bet ir tiesiai iš gamybos sandėlių. Toks prekių sandėlių geografinis išsidėstymas suteikia papildomas galimybes taupyti partnerių transportavimo kaštus.

Logistika. Išskirtinė logistikos išdėstymo sistema padeda valdyti produkto judėjimą, valdymą ir koordinavimą. Partneriams prekes pristatome įmanomai efektyviausiu ir saugiausiu būdu (pagal partnerio poreikius).

UAB „Krinona“ logistikos sandėliavimo atsakomybės sritys:

– planuoja ir koordinuoja prekių pristatymą Partneriams įmanomai mažiausiomis sąnaudomis;

– užtikrina reikiamų produktų, reikiamą kiekio pristatymą į reikiamą vietą reikiamu klientui laiku, kartu sudarant klientui galimybę gauti įmanomai didžiausią pelną,

– užtikrina saugiausią ir patikimiausią produktų pristatymo kokybę.

Pagrindinės logistikos veiklos rūšys:

– užsakymų tvarkymas;

– atsargų valdymas;

– transportavimas;

– sandėliavimas ir saugojimas.

Aptarnavimas po sandorio. Dalis įmonės veiklos skirta klientų popardaviminiam aptarnavimui, kai klientai įsigyja produktus. Kaip – produkto priežiūra, remontas, garantinis aptarnavimas, kliento konsultavimas.

Pakavimas. Logistinis pakavimas – gaminio apsauga nuo kenksmingo išorės poveikio sandėliuojant ar transportuojant bei nuorodos kaip su įpakuotu produktu reikia elgtis.

Kiekvienu atskiru atveju susisiekime elektroniniu paštu: viktorija@krinona.lt