Apie įmonę

About us

Kur susitinka profesionalumas ir kūrybiškumas

UAB „Krinona“ nuo pat įkūrimo yra nepriklausoma šeimos įmonė, kurios istorija prasidėjo 1997 m. Įmonės specialistai daugiausia dėmesio skiria tam, kad visada atitiktų naujausias pramonės tendencijas. Turėdami patirties namų vartojimo ir profesionalaus vartojimo srityje, mes ieškojom ekonomiškai efektyvių, aukštos kokybės, novatoriškų produktų pasaulinei grožio rinkai. Siekdama išlikti vienu iš rinkos lyderių 2013 m. UAB „Krinona“ sukūrė pirmąjį nuosavą prekinį ženklą – OSOM Professional. Tai profesionali plaukų, makiažo, manikiūro bei grožio priežiūros priemonių linija.

Mums patinka viršyti klientų lūkesčius

Mes suprantame skirtingų poreikių subtilybes, esame novatoriški ir visada tikimės patenkinti savo vartotojų poreikius. Mes teikiame privataus ženklo paslaugas įmonėms, salonams, gerai žinomiems prekių ženklams, startuoliams ir kitiems grožio srities profesionalams.

Mūsų tikslas yra kurti išskirtinius produktus ir kurti išskirtinius prekės ženklus. OSOM prekės ženklas pelnė didžiulį Lietuvos profesionalių specialistų pasitikėjimą.

Tarptautinio verslo standartai ir etika

Įmonės vertybės ir tradicijos yra absoliutus ilgalaikės įmonės sėkmės pagrindas. Kaip vienas iš Lietuvos šeimos gamintojų atstovų, mes vertiname aukštos kokybės produktus ir pažangias kompozicijas bei garantuojame griežtą diskretiškumo ir konfidencialumo politiką. Suprojektuoti, sukurti ir pagaminti UAB „Krinona“ produktai OSOM naudoja naujausią mokslo pažangą.

Šios plaukų priežiūros, makiažo ir manikiūro priežiūros priemonės įkūnija šūkį „Profesionalumas prasideda su „ OSOM “.